Content Marketing

Każdego dnia w Internecie pojawia się ogromna ilość artykułów oraz treści różnego rodzaju. Z tego powodu nawet interesujące artykuły mogą zostać niedostrzeżone w Internecie. Dlatego warto tworzyć treści, które są unikalne, atrakcyjne oraz mają konkretny cel.

Wspomagamy firmy w tworzeniu niezwykłych treści, które pozwalają im dotrzeć do docelowych odbiorców. Zadaniem content marketingu jest przede wszystkim angażowanie Twojej grupy docelowej oraz budowanie wizerunku marki.

Wartościowe treści odgrywają ważną rolę w pozycjonowaniu, pozyskiwaniu linków, marketingu szeptanym oraz mediach społecznościowych. Pomożemy Ci w pełni wykorzystać potencjał content marketingu.

Content marketing z BlueMint oznacza długoterminowe efekty!

Wybór content marketingu jako formy budowania wizerunku firmy w Internecie to strzał w 10! Pomożemy Twojej firmie opracować strategie content marketingową, która spowoduje, że zostaniesz postrzegany jako ekspert w swojej branży. Wierzymy, że najlepsze efekty daje długoterminowa współpraca z klientem, która z biegiem czasu przynosi coraz większe efekty. Współpracując z nami otrzymujesz:

 • Strategie Content Marketingu

  Tworzymy interesujące oraz wartościowe treści zarówno na Twojego wewnętrznego bloga jak i na zewnętrze serwisy internetowe powiązane z Twoją branżą. W ten sposób docieramy do właściwej grupy docelowej, w której znajdują się Twoi potencjalni klienci. Tworzymy artykuły, które odpowiadają na pytania użytkowników, a Twoja firma rozwiązując ich problemy zyska status eksperta.

 • Hormonogram i pomysły

  Na bazie danych dotyczących wyszukiwań Internautów przedstawimy Ci pomysły na artykuły, które są związane z Twoją branżą, trafią do właściwej grupy docelowe oraz będą pomocne w realizacji celów biznesowych firmy. Podczas analizy bierzemy pod uwagę nie tylko użytkowników, również wszystkie kanały, które pomogą do nich dotrzeć.

 • Zasięg

  Content marketing sprawdza się dopiero wtedy, gdy Twoje artykuły dotrą do dużej grupy odbiorców. Każdy opublikowany artykuł promujemy w mediach społecznościowych, forach internetowych, wśród liderów opinii, blogerów, aby uzyskać jak największy zasięg.

 • Grupa docelowa, Persony

  Najpierw musisz dobrze zrozumieć swoja grupę docelową, aby zbudować spójną strategię content marketingową. Pomożemy Ci lepiej zrozumieć swoich potencjalnych klientów oraz ich ścieżkę zakupową, dzięki temu będziesz wszędzie tam, gdzie poszukują Cię klienci.

 • Tworzenie treści

  Pasjonujemy się w tworzeniu wyjątkowych treści. Współpracujemy z copywriterami, grafikami oraz programistami, którzy wspomagają cały proces tworzenia wartościowego contentu t.j artykułów, infografik, wideo, prezentacji.

 • Promocja w mediach społecznościowych

  Media społecznościowe są bardzo przydatne przy promocji contentu. Jeżeli Twój content spodoba się innym to bardzo szybko rozprzestrzeni się w Internecie. Pomagamy w opracowaniu strategii social marketingowej, aby Twoje treści dotarły do szerokiego grona odbiorców oraz liderów opinii.

Jak możemy Ci pomóc ?

 

Jeśli chcesz zobaczyć przykłady kampanii content marketingowych, które zrealizowaliśmy to skontaktuj się z nami.

Nasz model wyceny jest zależny od częstotliwości publikacji oraz celów biznesowych, które chcesz osiągnąć. Być może realizujesz już kampanie content marketingu, ale nie jesteś z niej zadowolony? Pomożemy CI uzyskaniu lepszych efektów oraz dopracowaniu strategii. Umówimy się na spotkanie i przedstawimy wszystkie możliwości.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz, aby Twoje treści znalazły się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google.

Skontaktuj się z nami
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit