Kampanie Google AdWords

 

Google AdWords to szybki i efektywny sposób, aby osiągnąć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarki Google, gdy Internauci poszukują słów powiązanych z działalnością Twojej firmy. Codzienna kontrola budżetu oraz efektów sprawia, że marketing w wyszukiwarce Google to nie koszt, a inwestycja, która się zwraca !

Zrealizowaliśmy setki kampanii AdWords, w wyniku czego opracowaliśmy własną strategię zarządzania kampanią, która świetnie się sprawdza zarówno w przypadku małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Potwierdzeniem naszego doświadczenia są certyfikaty oraz status Partnera Google.

Jeżeli samodzielnie tworzyłeś kampanie AdWords i nie jesteś zadowolony z jej wyników to zamów audyt kampanii AdWords.

adwords

Czego możesz od nas oczekiwać ?

Dbamy o szczegóły

Dzielimy kampanie na małe grupy reklam, aby mieć maksymalną kontrolę nad efektywnością kampanii.

Koncentrujemy się na sprzedaży

Skupiamy się na tym co dla każdego biznesu jest najważniejsze – sprzedaż. Rozmawiajmy o efektach, a nie o zasięgach !

Ciągły postęp

Szybko zobaczysz efekty, ale to dopiero początek. Cały czas rozwijamy kampanie, aby z miesiąca na miesiąc obserwować lepsze efekty !

Brak umów

Nie podpisujemy długoterminowych umów. Wierzymy, że efekty naszej pracy zachęcą Cię do dłuższej współpracy z nami !

Zawsze Twoje

Strona WWW czy reklama, którą stworzymy zawsze będzie Twoja. Jesteś właścicielem, mimo że hostujemy stronę naszych serwerach.

Dajemy wartość

Kampania AdWords to fundament skutecznych kampanii w Internecie. Jak tylko dopracujemy kampanie dajemy wartość w innych kanałach marketingowych.

Jak zarządzamy kampaniami AdWords?

 • Opracowanie Strategii

  Aby stworzyć kampanie, która będzie realizowała Twoje cele biznesowe musimy poznać Twój biznes, branżę, konkurencję oraz ofertę, która wyróżnia Cię spośród innych. Te informacje są niezbędne do opracowania skutecznej strategii.

 • Słowa kluczowe

  Dbamy o to, aby reklamować Twoją firmę tylko na słowa kluczowe, które są poszukiwanie przez Internautów. Korzystając z profesjonalnych narzędzi dobieramy optymalną listę słów kluczowych bazując na CPC (koszt za kliknięcie), ilości wyświetleń oraz konkurencyjności fraz.

 • Rozszerzenia reklam

  Rozszerzenia reklam stały się istotnym elementem każdej kampanii AdWords. Pozwalają przede wszystkim wyróżnić się na tle konkurencji oraz przekazać klientom najważniejsze informacje. Pomożemy Ci efektywnie wykorzystać rozszerzenia w reklamach AdWords

 • Optymalizacja kampanii

  Dbałość o szczegóły to klucz do sukcesu kampanii AdWords. Stale szukamy rozwiązań, które pozwolą nam dotrzeć do właściwej grupy odbiorców oraz poprawić wyniki jakości kampanii. Efektem tego osiągamy lepsze efekty nie zwiększając budżetu przeznaczonego na reklamę

 • Analiza

  Bez analizy danych optymalizacja kampanii AdWords jest jak błądzenie w ciemności, dlatego jeszcze przed uruchomieniem kampanii sprawdzamy czy zaimplementowano Google Analytics oraz kod konwersji na stronie. Następnie w oparciu o dane wyciągamy wnioski i wprowadzamy zmiany w kampanii.

 • Raportowanie

  Regularnie przygotowujemy raporty, które zawierają kluczowe informacje na temat skuteczności kampanii PPC. Każdy raport omawiamy z Państwem osobiście lub dokładnie opisujemy to co udało się osiągnąć do tej pory i co zamierzamy zrobić, aby było jeszcze lepiej. Na podstawie raportów sam ocenisz czy kampania przynosi efekty Twojej firmie.

Jak możemy Ci pomóc ?

Jeżeli już prowadzisz kampanie AdWords i nie widzisz efektów jej działania to pozwól nam przeprowadzić audyt Twojej kampanii.

Skontaktuje się z BlueMint już teraz, aby poznać najskuteczniejsze działania marketingowe dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Dodaj komentarz