Łącznie 24 opinie

Średnia 5/5 gwiazdek

Karol Kalinowski – 5 gwiazdek

Firma BlueMint pod dowództwem Piotra to silna marka na polskim rynku, przede wszystkim wiedza i doświadczenie Piotra daje ogromne szanse na rozwój. Specjalista jakich mało, cały czas edukuje się i podwyższa swoje kwalifikacje. Szczerze polecam, jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy 

Marta Anna Korth – 5 gwiazdek

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość to główne cechy tej firmy! Wszystkie uwagi zostaly wysłuchanie i powstala strona dokladnie taka o jaką nam chodziło. Już kilka tygodni później zauważyliśmy większe zainteresowanie klienta. Nie mam doświadczenia w prowadzeniu strony internetowej a dzięki Piotrowi otrzymałam fachową wiedzę w prostym i zrozumiałym dla laika języku. Bardzo polecam !!

Mateusz Piwnicki – 5 gwiazdek

Pełen profesjonalizm !

Dominika Wendykowska – 5 gwiazdek

Polecam bardzo współpracę z firmą BlueMint! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Dodatkowo zawsze mogłam liczyć na porady wykraczające poza umówiony zakres usługi. Na pewno jeszcze nie raz będziemy współpracować 

Więcej recenzji z Facebooka

12 opinii klientów 5/5 gwiazdek

google2
Jarosław Michalak Jarosław Michalak  – 5 gwiazdek

Rewelacyjne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zlecenia. Strona działa super i tak samo wygląda. Zdecydowanie polecam.
Łukasz Sieradzki  Łukasz Sieradzki – Lokalny przewodnik   – 5 gwiazdek

Wszystko profesjonalnie. Obsługa świetna, szybki kontakt. serdecznie mogę polecić w 100%.
Krzysztof Kamzelski  Krzysztof Kamzelski – 5 gwiazdek

Pełen profesjonalizm w zakresie pozycjonowania. W dłuższej perspektywie czasu korzyści ze współpracy przerosły moje oczekiwania 🙂 Polecam!
Filip Kozik  Filip Kozik – Lokalny przewodnik – 5 gwiazdek

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z marketingu internetowego powinni rozważyć usługi Agencji Blue Mint. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług w zakresie kampanii Adwords, Facebook, projektowania stron i pozycjonowania. Polecam!

Więcej recenzji z Google

10 opinii klientów 5/5 gwiazdek

Daniel – Zadowolony klient  – 6 gwiazdek

Opinia z autopsji. Fachowe i konkretne podejście do klienta. Zaproponowano kilka świetnych rozwiązań, o których nie miałem pojęcia. Polecam!

MKreft – Pomogli mi w rozwoju biznesu  – 6 gwiazdek

Co roku we współpracy z Blue Mint realizuje kampanie AdWords, aby pozyskać nowych kursantów do szkoły językowej. Zawsze po kampanii przybywa nowych klientów, mam wiele telefonów i kontaktów mejlowych. Blue Mint wszystko omawia i prezentuje w przejrzystych raportach. Polecam współpracę z tą agencją !

Więcej recenzji z Trójmiasto.pl

2 opinie klientów 6/6 gwiazdek