Pozycjonowanie stron & Konsultacje

Usługa pozycjonowania stron internetowych ma na celu zwiększenie widoczności Państwa firmy w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Wysokie pozycje zapewniają większą ilość odwiedzin na Twojej stronie użytkowników, którzy poszukują słów kluczowych związanych z Twoją ofertą.

Każdy chce być na pierwszej stronie w wynikach Google, ale nie każdy zasługuje, aby tam być. Twoja marka, firma, strona internetowa musi na to zapracować. Algorytm Google bierze pod uwagę ponad 200 czynników rankingowych, a w ciągu roku Google wprowadza ponad 500 zmian wpływających na jakość ich algorytmu.

Strategia BlueMint opiera się na zrozumieniu unikalnych wyzwań i celów Twojej firmy. Pozwala nam to zbudować odpowiednią strategie SEO, która zapewni Tobie oczekiwany zwrot z inwestycji.

Co uzyskasz, dzięki współpracy z BlueMint

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który każdego dnia z pasją realizuje strategie SEO! Wiemy jak ważna w pozycjonowaniu stron jest poprawna optymalizacja, unikalne treści oraz wysokiej jakości linki, dlatego w naszych działaniach skupiamy się na każdym z tych elementów.. Wierzymy, że najlepsze efekty uzyskamy, dzięki długoterminowej współpracy z klientem, dzięki czemu możemy w pełni zrealizować całą strategie działania.

 • Konsultacje SEO

  Pomożemy Ci wyznaczyć realne cele związane z pozycjonowaniem stron oraz opracujemy odpowiednią strategie SEO. Konsultacje SEO są szczególnie dla osób, które chcą sami pozycjonować swoją stronę, ale potrzebują konsultacji, które przeniosą ich SEO na wyższy poziom. Oczywiście jeśli potrzebujesz pełnego wsparcia to znajdziesz je również w BlueMint.

 • Audyt strony

  Posiadamy wiedzę oraz niezbędne narzędzia, aby zweryfikować czy Twoja strona internetowa lub sklep jest poprawnie zoptymalizowana pod względem technicznym. Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki algorytmu wyszukiwarki, również nowoczesne zmiany, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Upewnij się, że w pełni wykorzystujesz potencjał swojej strony internetowej.

 • Badanie rynku i słów kluczowych

  Rzetelne badanie rynku oraz słów kluczowych pozwala opracować strategie SEO oraz realnie oszacować możliwości Twojej strony w stosunku do konkurencji. Szacujemy z głową i nie składamy obietnic, których nie możemy dotrzymać.

 • Optymalizacja strony

  Analizujemy strukturę witryny oraz inne kluczowe elementy, które są istotne dla algorytmu wyszukiwarki Google, aby dostosować się do wytycznych Google odnośnie jakości oraz trafności contentu oraz dostosowania treści do słów kluczowych. Doradzamy we wszystkich aspektach SEO, od przekierowań adresu po wykorzystanie znaczników schema.oeg i więcej.

 • Pozyskiwanie linków

  Link Building to proces, którego skuteczność jest zależna od metod pozyskiwania linków oraz poziomu wiedzy na temat bezpiecznego, ale również efektywnego prowadzenia działań zewnętrznych. Zgodnie z ostatnimi publikacjami linki zewnętrzne nadal są podstawowym czynnikiem rankingowym w Google. Jednak sposób pozyskiwania linków całkowicie uległ zmianie i obejmuje również PR, content marketing oraz inne działania, które sprawią, że Twoja marka będzie obecna w wielu miejscach w sieci.

 • Raporty i Analiza

  To co jest wyjątkowe w marketingu internetowym to możliwość analizowania wszystkich swoich działań. Każdego miesiąca generujemy raporty dotyczące ruchu na stronie, konwersji oraz przychodu z wypracowanych działań. Na bazie tych danych możemy wspólnie wyznaczyć kolejne cele oraz podsumować dotychczasowe efekty dla Twojej firmy.

Jak możemy Ci pomóc ?

Sprawdzimy jak pozycjonuje się Twoja konkurencja i co musisz zrobić, aby osiągnąć lepsze efekty pozycjonowania od innych. Realnie ocenimy także ilość czasu, która niezbędna jest do wyprzedzenia konkurencji w wynikach Google.

Skontaktuj się z BlueMint jeszcze dzisiaj, aby uzyskać informacje jak usługa pozycjonowania stron może pomóc Twojej firmie w pozyskaniu nowych klientów.

Skontaktuj się z nami

Dodaj komentarz