Tworzymy sklepy internetowe

 

Projektujemy oraz tworzymy sklepy internetowe oparte na otwartych rozwiązaniach oraz platformach płatnych. Nasz zespół nabywał doświadczenie tworząc oraz wdrażając sklepy internetowe dla jednej z popularnych platform sklepowych.

Sklep internetowy to świetny sposób na dotarcie z ofertą do klientów w całej Polsce. Oferujemy Tobie kompletny sklep internetowy wraz z niezbędnymi integracjami oraz przejrzystym i łatwym w obsłudze panelem klienta.

Wiemy jak tworzyć sklepy internetowe, które są użyteczne dla użytkowników i zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google. Pomożemy Ci wyróżnić się wśród konkurencji!

Stworzymy dla Ciebie skuteczny oraz intuicyjny sklep internetowy!

 • Strategia Wdrożenia

  Każdą realizacje poprzedzamy rozmową z klientem, dzięki temu możemy dostosować projekt do Państwa oczekiwań, możliwości, branży, potrzeb oraz sprzedawanego asortymentu. Ustalenie odpowiedniej strategii jest bardzo ważne do dalszego rozwoju sklepu na rynku e-commerce.

 • Struktura sklepu oraz grafika

  Wiedza z marketingu internetowego daje nam sporą przewagę, ponieważ wiemy jak po przez odpowiednią strukturę strony, kolorystykę oraz grafikę wyróżnić najważniejsze informacje na stronie głównej oraz stronach produktowych. Projektujemy i tworzymy sklep w taki sposób, aby Twoi klienci z większym prawdopodobieństwem dokonywali zakupów.

 • Rozwój oprogramowania

  Stale obserwujemy trendy e-commerce oraz słuchamy naszych klientów, aby udoskonalać oprogramowanie według ich potrzeb. Specjalnie na Twoją prośbę stworzymy dodatkowe moduły funkcjonalne oraz wdrożymy integracje z zewnętrznymi serwisami. Stworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych ograniczeń.

 • Responsywna wersja sklepu

  Coraz więcej osób przegląda oferty sklepów internetowych na smartfonach oraz tabletach. Google również docenia strony, które są wygodne dla użytkowników mobilnych i wyświetla je wyżej w mobilnych wynikach wyszukiwania. Twój sklep musi być dostosowany do tych urządzeń, aby w pełni wykorzystać możliwości sprzedaży internetowej. Tworzymy sklepy, które spełniają kryteria dla urządzeń mobilnych wyznaczone przez Google!

 • Statystyki z Google Analytics

  Zaimplementujemy kod Google Analytics w Twoim sklepie internetowym. Dzięki temu uzyskasz dostęp do danych na temat odwiedzających sklep. Każdego dnia możesz sprawdzić ile osób odwiedziło sklep, jakie produkty przeglądali na stronie, z jakich miejscowości pochodzą, w jakim są wieku, czym się interesują i wiele więcej. Bazując na tych informacjach możesz stale udoskonalać swój sklep i przekaz marketingowy.

 • Szkolenie z obsługi sklepu

  Zapoznamy Cię z panelem użytkownika sklepu, abyś swobodnie radził sobie z edycją zawartości sklepu, dodawaniem produktów, integracjami oraz obsługą zamówień. Na szkoleniu poznasz wszystkie możliwości jakie daje Ci platforma PrestaShop.

Jak możemy Ci pomóc ?

 

Jeśli chcesz zobaczyć przykłady sklepów internetowych, które tworzyliśmy to skontaktuj się z nami!

Wycena sklepu zależna jest od wdrażanych funkcjonalności, grafiki oraz integracji. Chcemy w pełni zrozumieć Państwa potrzeby, dlatego uważamy za niezbędne spotkanie, w którym omówimy jak powinien wyglądać Państwa sklep internetowy.

Wypełnij formularz, jeżeli jesteś zainteresowany spotkaniem, w którym doradzimy Ci jak powinien wyglądać skuteczny sklep internetowy. Zapraszamy !

Skontaktuj się z nami