WordPress.

Internet jest obecnie głównym źródłem informacji, codziennie ogromna ilość użytkowników poszukuje w sieci informacji, usług, produktów i firm. Każda firma, której zależy na pozyskiwaniu klientów musi posiadać nie tylko atrakcyjną, ale także użyteczną i skuteczną stronę WWW.

Strony Internetowe WordPress

Projektujemy strony internetowe, które są intuicyjne i użyteczne dla użytkowników. Projektujemy i tworzymy strony na popularnym systemie CMS WordPress.

Nie przypadkowo ponad 60 milionów stron internetowych utworzono na systemie zarządzania treścią WordPress. Wiele popularnych serwisów internetowych zdecydowało się na WP m.in AntyWeb, Spider’s Web, TechCrunch, TED oraz sportowe Major League Baseball oraz National Futboll League.

WordPress z platformy blogowej przerodził się w potężne narzędzie do tworzenia stron internetowych, a jego rozwój wspierany jest przez programistów z całego świata.

Pakiet Blue-Mint zawiera:
  • Opracowanie strony internetowej, która odzwierciedla Twoją markę, cele biznesowe, zawiera komunikaty dostosowane do Twojej grupy docelowej oraz jest zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google

  • Jeśli masz już stronę WWW to przeniesiemy całą jej zawartość na nową wersję strony internetowej

  • Dostosowanie panelu klienta, abyś mógł łatwo edytować i zarządzać treściami na swojej stronie internetowej.

  • Pomożemy Ci w doborze domeny, hostingu, wyglądu oraz tekstów na stronę, aby Twoja wizytówka internetowa była kompletna i profesjonalna.

  • Darmowe szkolenie z obsługi WordPressa

  • Zaimplementujemy filtry pozwalające uniknąć SPAM

  • Zaimplementujemy Google Analytics na Twojej stronie, abyś mógł zbierać dane na temat ruchu i zaangażowania użytkowników na Twojej stronie firmowej

  • Przyciski społecznościowe, aby użytkownicy facebooka, google+, twittera i innych portali społecznościowych mogli polecać Twoją stronę innym.

  • Pełne wsparcie w rozwoju strony i budowaniu wizerunku firmy w Internecie.

Znajdziesz nas w wynikach Google na frazy:

strony internetowe Gdańsk, strony internetowe Gdynia, strony internetowe Wejherowo


Skontaktuj się z nami

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit