Automatyzacja marketingu

 

Automatyzacja marketingu dla jednych to rozbudowany, zaawansowany system pozwalający automatyzować komunikację z klientem. Dla nas to system, który w połączeniu z innymi narzędziami marketingowymi pozwala budować pozytywne i długoterminowe relacje z klientem.

Dobre relacje to klucz do pozyskiwania nowych klientów, bo zadowoleni klienci polecą Twoją firmę innym, a według badań aż 90% z nas ufa rekomendacjom.

Podejmij z nami współpracę, a otrzymasz niezbędne narzędzia, wiedzę oraz strategię, która pozwoli wykorzystać marketing automation do skutecznego pozyskiwania klientów i budowania relacji z obecnymi.

Zarządzaj kontaktami inteligentnie!

Wdrażając marketing automation dowiesz się co konkretnie przeglądają Twoi klienci na Twojej stronie internetowej. Jakie akcje wykonali na stronie, czy pobrali dokument, czy przeglądali Twoją ofertę i wiele innych cennych informacji,
które pozwolą Ci skontaktować się z klientem w momencie, gdy będzie bliski podjęcia decyzji zakupowej. To wszystko dzięki wbudowanym w system funkcją scoringu i monitoringu kontaktów na stronie WWW.

 • Strategia Marketing Automation

  Wdrażając system marketing automation przedstawimy Ci strategię, która pozwoli Ci wykorzystać w pełni potencjał systemu. Poznasz ścieżkę zakupową Twoich klientów i zautomatyzujemy działania, które pomogą Twoim klientom zdecydować się na Twoją ofertę.

 • Hormonogram wdrożenia

  Zastanawiasz się jak długo będzie trwało wdrożenie? Już po pierwszym spotkaniu, gdy poznamy potrzeby Twojego biznesu, przedstawimy szacowany termin wdrożenia wraz z szkoleniem dla Twoich pracowników.

 • Współpraca marketingu i sprzedaży

  Narzędzia marketing automation ułatwiają współpracę działom marketingu i sprzedaży. Zespół marketingu dostaje wachlarz narzędzie do skutecznej komunikacji marketingowej, a zespół sprzedaży CRM, w którym znajduje się cała historia klienta, jego zachowań i reakcji na kampanie marketingowe oraz na stronie WWW. Pełna wiedza o kliencie znacznie ułatwia sprzedaż oferty.

 • Wzrost skuteczności sprzedaży

  Agresywna sprzedaż bez wiedzy o kliencie bardzo często okazuje się mało skuteczna i tylko kilka procent klientów podejmuje decyzje o zakupie produktu czy usługi. Z pomocą systemu marketing automation i odpowiedniej strategii Twoi sprzedawcy skontaktują się z klientem w najlepszym możliwym momencie, gdy będzie bliski podjęcia decyzji o zakupie.

 • Automatyzacja e-mail marketingu

  Wyobraź sobie sytuację, w której klient wypełnia formularz lub pobiera Twoją ofertę w PDF i po chwili dostaje od Ciebie sprecyzowanego maila z kodem rabatowym dostępnym tylko przez następną godzinę. To wszystko może dziać się automatycznie wykorzystując marketing automation.

 • Analiza skuteczności

  Rozbudowany system marketing automation pozwala Ci dokładnie mierzyć wszystkie realizowane kampanie marketingowe. Dzięki temu dokładnie wiesz, które działania są efektywne i warto w nie inwestować, a z których zrezygnować.

Jak możemy Ci pomóc ?

 

Jeśli chcesz poznać przykłady naszych wdrożeń automatyzacji marketingu to skontaktuj się z nami. Podamy Ci przykłady naszych wdrożeń zarówno w dużych jak i małych firmach.

Nasz model wyceny jest zależny od wybranego systemu marketing automation, liczności Twojej bazy kontaktów oraz zakresu wdrożenia. Być może korzystasz już z systemu do marketing automation, ale nie wykorzystujesz pełnych jego możliwości? Pomożemy CI uzyskaniu lepszych efektów oraz dopracowaniu strategii. Umówimy się na spotkanie i przedstawimy wszystkie możliwości.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz wdrożyć skuteczną i sprawdzoną strategię marketing automation!

Telefon (wymagane)

Adres Twojej strony WWW

Treść wiadomości