fbpx

Projekt ,,EQ3Solutions''

by Blue-Mint Agency
Multi Page

Zarys projektu

EQ3 Solutions to świeża dynamicznie rozwijająca się firma z ogromnym doświadczeniem w temacie fotowoltaiki, farm fotowoltaicznych, która współpracuje z profesjonalistami w dziedzinie architektury, inżynierii oraz prawa działający na terenie całej Polski. EQ3 SOLUTIONS zajmuje się nieruchomościami o wysokim potencjale deweloperskim w celu wyznaczania nowych, lepszych standardów w sektorze odnawialnych źródeł energii. Działają w sposób etyczny i zrównoważony przez co pozytywnie wpływają na zdrowie ludzi i stan środowiska naszej planety.

My

Chcieliśmy, aby strona była przejrzysta i prosta jak czyste źródła energii 🙂 Postawiliśmy na kolorystykę dopasowaną do loga w kolorze zielonym, aby jeszcze bardziej oddać ekologiczne przesłanki ich działalności, przełamaliśmy wszystko czernią i bielą.

Założenia

Nasz klient chciał od Nas czegoś prostego, ale jednocześnie wyrazistego i podkreślającego jego ofertę. Dodatkowo prosił o podstronę z dystrybucją jego paneli. Stworzyliśmy tak na prawdę coś fajnego skompresowanego w jednej stronie głównej! Ten projekt był dla nas bardzo przyjemny.
Klient
EQ3 Solutions
Zakres prac
Concept, Design, UX Design, Development
Technologie
Wordpress, PHP
Data realizacji
marzec, 2022
ZOBACZ ONLINE

Struktura 95%

Wydajność 90%

Speed Index 1,5s

Załadowanie treści 0.8s

*na podstawie GTMetrix oraz Google Page Insights, wyniki mogą ulec zmianie w wyniku czasu oraz zmian w narzędziach testujących strony