fbpx

Projekt ,,Liseksensorysek''

by Blue-Mint Agency
Multi Page

Zarys projektu

Lisek Sensorysek to nowe miejsce w Gdyni (od 2021 roku), w którym możesz zapisać dziecko na zajęcia indywidualne oraz grupowe i pomóc rozwijać się dziecku. W ofercie zajęcia sensoryczne, przygotowujące do nauki w szkole, rozwijające umiejętności społeczne, język angielski i wiele innych.

My

Po poznaniu potrzeb klienta zaoferowaliśmy responsywną stronę internetową na CMS Wordpress z gwarancją szybkiego ładowania się strony. Zadbaliśmy też o odpowiednie zabezpieczenie strony przed złośliwym oprogramowaniem. Klient dzięki CMS może samodzielnie edytować treści i zdjęcia. Dodatkowo strona umożliwia łatwą edycję elementów odpowiedzialnych za optymalizację SEO strony.

Założenia

Klient oczekiwał prostej strony internetowej, atrakcyjnej wizualnie, szybko ładującej się i dobrze prezentującej się na urządzeniach mobilnych. Warunkiem była również możliwość edycji strony pod kątem pozycjonowania.
Klient
Liseksensorysek
Zakres prac
Concept, Design, UX Design, Development
Technologie
Wordpress, PHP
Data realizacji
lipiec, 2022
ZOBACZ ONLINE

Struktura 94%

Wydajność 97%

Speed Index 1,0s

Załadowanie treści 0,6s

*na podstawie GTMetrix oraz Google Page Insights, wyniki mogą ulec zmianie w wyniku czasu oraz zmian w narzędziach testujących strony