fbpx

Projekt ,,Optyk Wejherowo''

by Blue-Mint Agency
One Page

Zarys projektu

Rodzinna firma, która od ponad 20 lat zajmuje się optyką. Posiadają wieloletnie doświadczenie i współpracują z najlepszymi producentami opraw, soczewek okularowych i kontaktowych są w stanie zapewnić najwyższy poziom jakości, bezpieczeństwa i komfortu widzenia. Stale rozszerzają ofertę wprowadzając nowoczesne rozwiązania, a dzięki czemu możecie cieszyć się możliwie najlepszym widzeniem.

My

Byliśmy podekscytowani kiedy otrzymaliśmy pełen pakiet identyfikacji wizualnej do strony. Klient dostarczył nam piękne nowe logo oraz obiekcje co do kolorystyki, czcionek i szczególnych elementów strony.

Założenia

Klient chciał odwzorować nowy landingpage wzorując się na swoim starym, ale aby ukazać jego ofertę, opinie i możliwośc szybkiej rejestracji jak najlepiej. Założyliśmy że chcemy, aby ten landingpage był w bardzo przejrzysty sposób widoczny dla klienta. Nie trzeba długo szukać, aby znaleźć najpotrzebniejsze informacje takie jak telefon, adres czy social media.
Klient
Zakład Optyczny Daniel Szeleżyński
Zakres prac
Design, UX Design, Development
Technologie
Wordpress, PHP
Data realizacji
marzec, 2022
ZOBACZ ONLINE

Struktura 87%

Wydajność 93%

Speed Index 1,9s

Załadowanie treści 0.6s

*na podstawie GTMetrix oraz Google Page Insights, wyniki mogą ulec zmianie w wyniku czasu oraz zmian w narzędziach testujących strony