fbpx

Projekt ,,AK Nieruchomości''

by Blue-Mint Agency
Integracje | Multi Page

Zarys projektu

AK Nieruchomości to licencjonowane biuro nieruchomości mające swoją siedzibę na Gdańskiej Zaspie. Świadczą usługi na terenie Trójmiasta i okolic w zakresie sprzedaży, kupna oraz najmu mieszkań/domów jak również sprzedaż i kupno działek.

My

W tematach nieruchomości czujemy się jak ryba w wodzie 😀 Dlaczego? Często przy takich projektach klient posiada swój zewnętrzny system CRM, który chciałby zintegrować ze stroną w taki sposób, aby nieruchomości które aktualizuje w systemie były ładnie wyświetlane dla użytkowników strony.

Założenia

Nasz klient posiadał system do zarządzania nieruchomościami od EstiCRM. Sprawny przegląd dokumentacji EstiCRM pozwolił szybko stworzyć integrację, która pobiera nieruchomości z systemu i zapisuje je w pamięci cache dzięki czemu strona ładuje się bardzo bardzo szybko. Zapisane nieruchomości oprawiliśmy i połączyliśmy z wizualnie piękną i lekką stroną internetową którą również dla nich stworzyliśmy. Efekt końcowy wygląda na prawdę pięknie, a klient był bardzo zadowolony!
Klient
AK Nieruchomości
Zakres prac
Concept, Design, UX Design, Development
Technologie
Wordpress, PHP
Integracje
EstiCRM
Data realizacji
październik, 2023
ZOBACZ ONLINE

Struktura 84%

Wydajność 98%

Speed Index 0,9s

Załadowanie treści 0,7s

*na podstawie GTMetrix oraz Google Page Insights, wyniki mogą ulec zmianie w wyniku czasu oraz zmian w narzędziach testujących strony