fbpx

Projekt ,,Fundacja Trefl''

by Blue-Mint Agency
Multi Page

Zarys projektu

Fundacja Trefl powstała w 2001 roku i od początku wspiera rozwój kultury fizycznej. Szczególnie bliska ich sercu jest koszykówka, a zwłaszcza rozwój młodych zawodników specjalizujących się w tej dyscyplinie. Zrealizowali liczne akcje promujące aktywny, bezpieczny i zdrowy styl życia wolnego od uzależnień.

My

Bardzo lubimy projekty związane z dziećmi, a tym bardziej fundacji dla dzieci ponieważ zawsze stoją za nimi piękne zdjęcia dla strony internetowej dzięki której możemy zaprezentować prawdziwość i rzetelność fundacji, tak też było w tym przypadku. Fundacja Trefl potrzebowała rozwiązań, aby na ich stronie pomieścić dużo zdjęć i wyświetlić je w prosty sposób użytkownikom przeglądającym stronę, a to nie było dla nas nic trudnego.

Założenia

Otrzymaliśmy dużo pięknych zdjęć od Fundacja Trefl, które ukazują różne warsztaty oraz akcje promocyjne dla dzieci. Dlaczego by nie wykorzystać tego atutu i zaakcentować każdą ze stron dobranym tematycznie zdjęciem? Tak więc założyliśmy, aby na każdej stronie takie zdjęcie było widoczne z tytułem strony. Dodatkowo fundacja potrzebowała rozwiązań "ułatwień dostępu" (accessibility settings) dla osób z pewnymi niepełnosprawnościami, które również im dostarczyliśmy na stronie. Fundacja również poprosiła nas o rozwiązania integracji formularzy z Google Sheets oraz prostego w obsłudze bloga. Wszystkie ich oczekiwania spełniliśmy i dziś cieszymy się dalszą obopólną współpracą!
Klient
Fundacja Trefl
Zakres prac
Concept, Design, UX Design, Development
Technologie
Wordpress, PHP
Data realizacji
sierpień, 2022
ZOBACZ ONLINE

Struktura 90%

Wydajność 96%

Speed Index 1,5s

Załadowanie treści 0,7s

*na podstawie GTMetrix oraz Google Page Insights, wyniki mogą ulec zmianie w wyniku czasu oraz zmian w narzędziach testujących strony