fbpx

Projekt ,,KicWent''

by Blue-Mint Agency
Multi Page

Zarys projektu

KicWent jest firmą klimatyzacyjną z Warszawy specjalizującą się w branży klimatyzacyjnej, chłodniczej i wentylacyjnej. Zajmują się profesjonalnym doborem, montażem oraz serwisem klimatyzatorów i wentylacji. Swoje doświadczenie zbierali przez lata współpracując min. z siecią sklepów LPP S.A. (Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay) czy też Vistula Group (Vistula, W. Kruk, Wólczanka), jak i innymi, renomowanymi firmami, instytucjami państwowymi, ale także z klientami indywidualnymi.

My

To było nasze pierwsze doświadczenie z firmą klimatyzacyjną tymbardziej z Warszawy. Byliśmy miło zaskoczeni pomimo, że jesteśmy firmą znajdującą się na pomorzu, odzywają się do nas firmy ze stolicy! KicWent współpracuje z wieloma popularnymi markami, wiedzieliśmy, że nie będzie to proste zadanie.

Założenia

Naszym oraz klienta planem było stworzenie strony ukazujące jego produkty, a dokładnie klimatyzatory. Klient chciał rówież promować swoją stronę z blogiem i dodawać do niego posty, jak najbardziej dostosowaliśmy blog do jego potrzeb. Projekt ten przebiegł nam bardzo sprawnie.
Klient
KicWent
Zakres prac
Concept, Design, UX Design, Development
Technologie
Wordpress, PHP
Data realizacji
maj, 2019
ZOBACZ ONLINE

Struktura 64%

Wydajność 62%

Speed Index 6,5s

Załadowanie treści 1,8s

*na podstawie GTMetrix oraz Google Page Insights, wyniki mogą ulec zmianie w wyniku czasu oraz zmian w narzędziach testujących strony