fbpx

Audyt Seo

Audyt SEO to kluczowy krok w procesie budowania widoczności firmy w wyszukiwarce Google. Algorytmy wyszukiwarek są aktualizowane i coraz bardziej zaawansowane, a rynek coraz bardziej konkurencyjny.

Dlaczego warto zamówić raport SEO?

1.

Finalnym produktem przeprowadzonego audytu SEO Twojej strony internetowej jest obszerny dokument podsumowujący przeprowadzone prace, punktujący zdiagnozowane błędy i obszary ryzyka. W raporcie z audytu znajdziesz zarówno jednoznaczne, konkretne wytyczne optymalizacyjne, jak i rekomendacje strategiczne dotyczące dalszych kierunków rozwoju witryny.

2.

Raport przedstawiany jest w formie pliku PDF z licznymi załącznikami (zwykle arkuszami kalkulacyjnymi). Ponadto tworzymy tablicę w Trello, w której zawieramy w skróconej formie wszystkie rekomendacje, wskazujemy priorytety i umożliwiamy dalszą komunikację.

3.

Po przekazaniu raportu umawiamy się na wideo lub tele-konsultacje, których celem jest omówienie rekomendowanych zmian. W tym czasie audytor przekazuje swoje uwagi i upewnia się, że klient zapoznał się z charakterystyką błędów i rozumie zalecany sposób ich rozwiązania. Na tym etapie często do rozmów włącza się dział IT (lub ewentualnie zewnętrzny software house, czy osoba odpowiedzialna za budowę serwisu internetowego).

4.

Na dalszym etapie możliwe jest wykupienie dodatkowych godzin konsultacji lub uwzględnienie stałej opieki merytorycznej nad stroną w ramach stałej umowy na pozycjonowanie.

Nasze doświadczenie

Audyty SEO przeprowadzane są przez najbardziej doświadczonych specjalistów i partnerów agencji Blue Mint. Audyt SEO stanowi podstawę do optymalizacji, a następnie całej strategii SEO strony internetowej, więc osoba go przygotowująca musi być praktykiem w zakresie skutecznego pozycjonowania stron. Oferując usługi audytu SEO od 2014 r. zbudowaliśmy własne know-how,zweryfikowaliśmy dziesiątki założeń oraz w dalszym ciągu rozwijamy zakres naszej usługi. Dzięki temu nasz produkt broni się pod względem jakości i przydatności.

Narzędzia SEO

Aby wykonać rzetelny audyt SEO portalu, sklepu internetowego, czy nawet bloga firmowego, konieczne jest wykorzystanie właściwych narzędzi. W agencji bazujemy na profesjonalnym oprogramowaniu. Nie korzystamy z rozwiązań do darmowych audytów SEO. Nasz zestaw programów wykorzystywanych podczas audytów SEO cały czas się rozwija, aby nadążać za zmieniającym się rynkiem.

Wśród każdorazowo wykorzystywanych narzędzi znajdują się Ahrefs, Ubbersuggest, Sitebulb, Screaming Frog, Copyscape. W zależności od potrzeb sięgamy po SEMSTORM, Brand24. Wszystko zależy od specyfiki projektu. Zawsze prosimy też o dostęp do Google Search Console, aby w pierwszej kolejności widzieć badaną stronę w taki sposób, w jaki faktycznie ocenia ją Google.

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Dbanie o jakość strony internetowej to fundament, który Google oficjalnie wskazuje jako ważny element budowania pozycji w wyszukiwarce. Jeśli szukasz audytu SEO, w którym nie tylko zostaną wskazane błędy, ale otrzymasz konkretne rozwiązania i wskazówki to jesteś w odpowiednim miejscu. Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami.