fbpx

Facebook Ads

W kampaniach Facebook Ads dbamy o to, aby reklamy realizowały cele biznesowe Twojej firmy. Skupiamy się na konwersjach, a nie kliknięciach

Kampanie Facebook Ads

Za pośrednictwem reklam na Facebooku, jesteś tam gdzie Twoi klienci. A my, jako reklamodawcy możemy korzystać ze szczegółowego targetowania, by precyzyjnie określić grupę docelową i wyjść naprzeciw potrzeb Twojego klienta.

W swoim portfolio mamy mnóstwo zrealizowanych kampanii Facebook ADS. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na efektywne planowanie działań, szczegółową konfigurację kampanii, odpowiednią ich optymalizację oraz adekwatne rekomendacje dla Ciebie.

Jeżeli już jesteś po pierwszych próbach kampanii wykonanych samodzielnie lub posiadasz wątpliwości dotyczące działań Twojej agencji umów się z nami na audyt kampanii Facebook ADS.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Dbamy o szczegóły

Dzielimy kampanie na małe grupy reklam, aby mieć maksymalną kontrolę nad efektywnością kampanii

Koncentrujemy się na sprzedaży

Skupiamy się na tym co dla każdego biznesu jest najważniejsze – sprzedaż. Rozmawiajmy o efektach, a nie o zasięgach!

Ciągła optymalizacja

Od pierwszych dni odczujesz efekty, ale to dopiero początek. Cały czas rozwijamy kampanie, aby z miesiąca na miesiąc obserwować lepsze efekty!

Partnerska współpraca

Zależy nam na wynikach Twoich kampanii, bo wiemy, że od tego zależy nasza długoterminowa współpraca

Kompleksowa obsługa

Wiemy, że na efektywność kampanii ma wpływ wiele czynników: słowa kluczowe, reklamy, strona www czy treści, dlatego doradzamy we wszystkich tych aspektach.

Skalujemy sukces

Po przez analitykę szukamy najskuteczniejszych reklam i źródeł ruchu. W oparciu o dane inwestujemy w to, co przynosi Twojej firmie efekty

Jak zarządzamy kampaniami AdWords?

Opracowanie Strategii

Aby stworzyć kampanie, która będzie realizowała Twoje cele biznesowe musimy poznać Twój biznes, branżę, konkurencję oraz ofertę, która wyróżnia Cię spośród innych. Te informacje są niezbędne do opracowania skutecznej strategii.

Optymalizacja kampanii

Już podczas trwania kampanii analizujemy jej wyniki na bieżąco i w razie potrzeby wprowadzamy zmiany. Czasem najmniejsze potrafią wpłynąć na końcowe rezultaty kampanii, dlatego tak ważna jest stała obserwacja.

Grupy odbiorców

Facebook ADS umożliwia zdefiniowanie odbiorców ze względu na płeć, wiek, miejsce zamieszkania czy zainteresowania i wiele innych cech. Dzięki temu możemy łatwo określić Twoich odbiorców.

Raport wraz z wynikami

Po 30 dniach trwania kampanii przygotowujemy dla Ciebie szczegółowy raport naszych działań wraz z podsumowaniem wyników Facebook ADS, żebyś wiedział/a co udało nam się osiągnąć.

Kreacje reklamowe

Odpowiednio dobieramy materiały reklamowe biorąc pod uwagę potrzeby Twojej firmy, aktualne trendy oraz specyfikację wymagań Facebooka.

Rekomendacje

Dzięki analizom jesteśmy w stanie ocenić czego potrzebuje Twoja firma. Dlatego zawsze przekazujemy Ci wskazówki oraz rekomendacje dla Twoich działań, by wyniki z kampanii były jeszcze lepsze.

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h