fbpx

Konsultacje Marketingowe

To najszybszy i najbardziej efektywny sposób, aby omówić Twoje działania marketingowe. Na tym etapie uzupełnisz wiedzę na temat efektywnych strategii, narzędzi oraz technik.

Konsultacje marketingowe

To najszybszy i najbardziej efektywny sposób, aby omówić Twoje działania marketingowe, uzupełnisz wiedzę na temat efektywnych strategii, narzędzi oraz technik. Nasze partnerstwo z agencją Blitzmetrics z USA daje nam możliwość korzystania z strategii wykorzystywanych dla marek takich jak Nike, Golden State Warriors, American Airlines.

Nasi stratedzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dużymi markami w Polsce. To również certyfikowany eksperci programów udostępnianych przez Google, Facebook, HubSpot oraz Digital Marketing Institute. To praktycy, którzy są w stanie postawić trafną diagnozę przyczyny problemu oraz zarekomendować rozwiązanie wraz z instrukcją jak dynamicznie wdrożyć je w Twojej firmie.

 

W ramach konsultacji:

Sprawdzimy fundamenty (stronę WWW, media społecznościowe oraz wdrożone narzędzia analityczne).

Zanurzymy się w Twoich kampaniach, aby ocenić skuteczność reklam i zarekomendować zmiany, które pomogą uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Przedstawimy Ci sprawdzone metody, które sprawdziły się w kampaniach naszych klientów oraz w kampaniach naszej firmy partnerskiej z Stanów Zjednoczonych.

Marketing internetowy ciągle się zmienia. Pojawiają się nowe narzędzia oraz nowe funkcjonalności, zmieniają się też zachowania użytkowników i ich ścieżka zakupowa. Ciężko nadążyć tym bardziej, gdy dodatkowo zarządzasz innymi obszarami swojej działalności.

Dzięki konsultacjom nasz strateg Piotr Podbielski wraz z specjalistą wybranego narzędzia pomogą Ci udoskonalić obecne kampanie w Internecie. Przejdziemy wspólnie przez wszystkie obszary i zidentyfikujemy błędy, które wpływają na efektywność Twoich działań marketingowych.

Podczas konsultacji określimy cele, treści oraz możliwości dotarcia do grupy docelowej. Nagramy całą rozmowę oraz udostępnione ekrany, abyś mógł mieć kopię, do której możesz wrócić w każdej chwili.

Powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby – to nic nie kosztuje!

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.