fbpx

Google Ads/Google AdWords

Wiemy, że dla naszych klientów kluczowe są rezultaty, dlatego w realizowanych przez nas kampaniach co miesiąc widzisz ile klientów z Google Ads pozyskaliśmy dla Twojej firmy.

Kampanie

Google AdWords

Google Google Ads/AdWords to szybki i efektywny sposób, aby osiągnąć najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarki Google, gdy Internauci poszukują słów powiązanych z działalnością Twojej firmy. Codzienna kontrola budżetu oraz efektów sprawia, że marketing w wyszukiwarce Google to nie koszt, a inwestycja, która się zwraca !

Zrealizowaliśmy setki kampanii Google Ads, w wyniku czego opracowaliśmy własną strategię zarządzania kampanią, która świetnie się sprawdza zarówno w przypadku małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Potwierdzeniem naszego doświadczenia są certyfikaty oraz status Partnera Google.

Jeżeli samodzielnie tworzyłeś kampanie AdWords lub zlecasz działania agencji zewnętrznej i nie jesteś zadowolony z wyników to zamów audyt kampanii AdWords.

Efekty współpracy z kancelarią prawną

Czego możesz od nas oczekiwać?

Dbamy o szczegóły

Dzielimy kampanie na małe grupy reklam, aby mieć maksymalną kontrolę nad efektywnością kampanii

Koncentrujemy się na sprzedaży

Skupiamy się na tym co dla każdego biznesu jest najważniejsze – sprzedaż. Rozmawiajmy o efektach, a nie o zasięgach!

Ciągła optymalizacja

Od pierwszych dni odczujesz efekty, ale to dopiero początek. Cały czas rozwijamy kampanie, aby z miesiąca na miesiąc obserwować lepsze efekty!

Partnerska współpraca

Zależy nam na wynikach Twoich kampanii, bo wiemy, że od tego zależy nasza długoterminowa współpraca

Kompleksowa obsługa

Wiemy, że na efektywność kampanii ma wpływ wiele czynników: słowa kluczowe, reklamy, strona www czy treści, dlatego doradzamy we wszystkich tych aspektach.

Skalujemy sukces

Po przez analitykę szukamy najskuteczniejszych reklam i źródeł ruchu. W oparciu o dane inwestujemy w to, co przynosi Twojej firmie efekty

Jak zarządzamy kampaniami AdWords?

Opracowanie Strategii

Aby stworzyć kampanie, która będzie realizowała Twoje cele biznesowe musimy poznać Twój biznes, branżę, konkurencję oraz ofertę, która wyróżnia Cię spośród innych. Te informacje są niezbędne do opracowania skutecznej strategii.

Optymalizacja kampanii

Dbałość o szczegóły to klucz do sukcesu kampanii Google Ads. Stale szukamy rozwiązań, które pozwolą nam dotrzeć do właściwej grupy odbiorców oraz poprawić wyniki jakości kampanii. Efektem tego osiągamy lepsze efekty nie zwiększając budżetu przeznaczonego na reklamę

Słowa kluczowe

Dbamy o to, aby reklamować Twoją firmę tylko na słowa kluczowe, które są poszukiwanie przez Internautów. Korzystając z profesjonalnych narzędzi dobieramy optymalną listę słów kluczowych bazując na CPC (koszt za kliknięcie), ilości wyświetleń oraz konkurencyjności fraz.

Analiza

Bez analizy danych optymalizacja kampanii Google Ads jest jak błądzenie w ciemności, dlatego jeszcze przed uruchomieniem kampanii sprawdzamy czy zaimplementowano Google Analytics oraz kod konwersji na stronie. Następnie w oparciu o dane wyciągamy wnioski i wprowadzamy zmiany w kampanii.

Rozszerzenia reklam

Rozszerzenia reklam stały się istotnym elementem każdej kampanii AdWords. Pozwalają przede wszystkim wyróżnić się na tle konkurencji oraz przekazać klientom najważniejsze informacje. Pomożemy Ci efektywnie wykorzystać rozszerzenia w reklamach Google Ads.

Raportowanie

Regularnie przygotowujemy raporty, które zawierają kluczowe informacje na temat skuteczności kampanii PPC. Każdy raport omawiamy z Państwem osobiście lub dokładnie opisujemy to co udało się osiągnąć do tej pory i co zamierzamy zrobić, aby było jeszcze lepiej. Na podstawie raportów sam ocenisz czy kampania przynosi efekty Twojej firmie.

Jak możemy Ci pomóc ?

Jeżeli już prowadzisz kampanie Google Ads i nie widzisz efektów jej działania to pozwól nam przeprowadzić audyt Twojej kampanii.

Skontaktuj się z BlueMint już teraz, aby poznać najskuteczniejsze działania marketingowe dla Twojej firmy.