fbpx

Strategia Marketingowa

Dobry strateg potrafił wygrać bitwę nawet, gdy miał mniej liczebne wojsko oraz gorszą broń niż przeciwnik. Dobra strategia marketingowa pozwoli wygrać Twojej firmie nawet, gdy masz mniejszy budżet marketingowy niż konkurencja.

Strategia marketingowa

Zdobycie klientów na dzisiejszym rynku wymaga czegoś więcej niż obecności marki w Internecie. Potrzebujesz spersonalizowanych ofert, płynnej nawigacji i zaangażowania odbiorców w czasie rzeczywistym we wszystkich kanałach kontaktu. Zwycięskie firmy ustalają priorytety i korzystają z wielu kanałów marketingowych oraz wydobywają maksymalną wartość z danych, które gromadzą każdego dnia.

Nasze usługi marketingu internetowego pomagają w planowaniu, wdrażaniu, prowadzeniu i utrzymaniu skutecznych działań w Internecie.

Przygotowana przez nas strategia marketingu w Internecie to nie dokument, który kurzy się na biurku tylko lista zadań (checklista) do wdrożenia w organizacji.

Jako certyfikowani eksperci Digital Marketing Institute realizujemy strategię zgodnie z metodologią SOSTAC rekomendowaną przez takie marki jako Linkedin, Facebook czy Twitter.

 

 

Jak wygląda proces budowania strategii digital?
Analiza sytuacji wyjściowej – gdzie jest firma obecnie ?
Cele biznesowe – gdzie firma chce być?
Strategia – jak firma ma zrealizować cele?
Taktyka – jaki dokładnie jest plan na realizację celów?
Wdrożenie – realizacja zaplanowanych zadań

„Shockingly, nearly half (45%) of businesses don’t have a digital marketing strategy, but they are doing digital marketing.”

Powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby – to nic nie kosztuje!

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.