fbpx

Opinie

Referencje

Patrycja Bagińska

Manager Viva Estetica

Projekty realizowane są od razu, a działania przynoszą efekty w bardzo szybkim tempie.
Firma często również przypomina i zachęca do działań – jeśli zdarzy nam się zapomnieć. 🙂
Zaangażowanie pracowników, indywidualne podejście, szybkie reakcje na każde sugestie oraz bardzo dobra komunikacja mailowa/telefoniczna. Serdecznie polecamy! 🙂

Opinie wideo

Opinie na portalach

 

Średnia 5/5 gwiazdek

Więcej recenzji z Facebooka

14 opinii klientów 5/5 gwiazdek

Jarosław Michalak – 5 gwiazdek

Rewelacyjne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zlecenia. Strona działa super i tak samo wygląda. Zdecydowanie polecam.

Łukasz Sieradzki– 5 gwiazdek

Wszystko profesjonalnie. Obsługa świetna, szybki kontakt. serdecznie mogę polecić w 100%.

Krzysztof Kamzelski– 5 gwiazdek

Pełen profesjonalizm w zakresie pozycjonowania. W dłuższej perspektywie czasu korzyści ze współpracy przerosły moje oczekiwania 🙂 Polecam!

Filip Kozik– 5 gwiazdek

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z marketingu internetowego powinni rozważyć usługi Agencji Blue Mint. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług w zakresie kampanii Adwords, Facebook, projektowania stron i pozycjonowania. Polecam!

Daniel – 5 gwiazdek

Opinia z autopsji. Fachowe i konkretne podejście do klienta. Zaproponowano kilka świetnych rozwiązań, o których nie miałem pojęcia. Polecam!

MKreft– 5 gwiazdek

Co roku we współpracy z Blue Mint realizuje kampanie AdWords, aby pozyskać nowych kursantów do szkoły językowej. Zawsze po kampanii przybywa nowych klientów, mam wiele telefonów i kontaktów mejlowych. Blue Mint wszystko omawia i prezentuje w przejrzystych raportach. Polecam współpracę z tą agencją!

Więcej recenzji z Google

19 opinii klientów 5/5 gwiazdek